حذف واسطه های تامین مواد اولیه پوشاک

دبیر کارگروه بررسی و پیگیری تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی پوشاک استان تهران گفت: حذف واسطه ها در تامین مواد اولیه این صنعت با جدیت در دستور کار است و نظارت های کامل اعمال می شود تا قیمت ها به صورت غیرمتعارف افزایش پیدا نکند.
محمد توکلی همچنین با اشاره به نشست هفته گذشته اعضای این کارگروه با مسئولان دولتی توضیح داد: در این جلسه مقرر شد در ذیل کارگروه هشت کمیته از جمله کشباف و جوراب، پیراهن و مانتو، جین و کتان، کت و شلوار تک، خرج کار، چرم مصنوعی و طبیعی و نیز رنگ و پتروشیمی تشکیل شود.
به گزارش سایت نساجی امروز به نقل از ایرنا، به گفته وی پنج نفر از تولیدکنندگان پوشاک و اتحادیه نیز در این کمیته ها حضور خواهند داشت.

توکلی در ادامه همکاری بانک مرکزی را برای اختصاص ارز دولتی به واردکنندگان مواد اولیه پوشاک خواستار شد و گفت: اینک تاجرانی وجود دارند که داوطلب واردات مواد اولیه هستند اما از آنجاکه ارز دولتی اختصاص پیدا نمی کند این کار انجام نمی شود.*از تاجران حمایت می کنیم

دبیر کارگروه بررسی و پیگیری تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی پوشاک استان تهران با اعلام حمایت از تاجرانی که با این گروه همکاری کنند اضافه کرد: باتوجه به نرخ ارز دولتی برآورد قیمت محصول صورت می گیرد تا مواد اولیه با هزینه متعارف به دست تولید کنندگان برسد.

توکلی گفت: این کارگروه از تاجران واردکننده مواد اولیه ای که در کشور تولید نشود حمایت می کند و از سوی دیگر بر روی وارداتی که با ارز دولتی انجام  می شود نظارت دارد تا مواد اولیه به قیمت ارز دولتی به دست تولیدکنندگان برسد نه ارز روز.

وی تأکید کرد: تلاش ما این است که تولیدات ایرانی با قیمت واقعی به دست مصرف کننده برسد.

کارگروه بررسی و پیگیری تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی پوشاک استان تهران با حضور اعضای هیأت امنای بازار، رئیسان اتحادیه های پوشاک، پیراهن دوزان، کشبافان، خیاطان و چرم اواخر شهریورماه امسال تشکیل شد.

باتوجه به اینکه بسیاری از واحدهای نساجی کشور نیز در تهران دفتر فروش دارند، عمده فعالیت های مربوط به تامین مواد اولیه صنایع فعال در حوزه پوشاک با هماهنگی این کارگروه در استان تهران پیگیری می شود.


نویسنده:
ارسال کننده: www.jahanparche.com
لغات کلیدی: 

جهت تماس با ما و سفارش محصول و یا داشتن هرگونه سوالی در خصوص مطالب و محصولات با شماره های زیر تماس بگیرید:

ارتباط با مدیریت فروش: 09131074397 _ 03132283846 (5 خط )

شهرک صنعتی جی

آدرس ایمیل: JahanParche@gmail.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهان پارچه می باشد..