بهترین پارچه پشت پرده ای چیست؟

داشتن پارچه پشت پرده ای مهم می باشد. با این حال، بسیاری از مردم دانش زیادی از پارچه پشت پرده ای ندارند. جدا از اینکه پارچه پشت پرده ای پرده شما را بادوام می کند، از محو شدن رنگ آنها نیز محافظت می کنند. پارچه پشت پرده ای همچنین عایق خوبی نیز می باشد!
خرید پارچه پشت پرده ای می تواند دشوار باشد. این مقاله درباره انواع پارچه ای که با نیازها و علایق شما مطابقت دارد را بیان می کند. اگر مطمئن نیستید چه پارچه پشت پرده ای را بخرید، ما انواع مختلف آسترها را فهرست کردیم تا به شما کمک کنیم از چه پارچه پشت پرده ای استفاده کنید. قیمت پارچه نیز می تواند عامل مهمی در انتخاب پارچه پشت پره ای باشد.

بهترین پارچه پشت پرده ای چیست؟


پارچه پشت پرده ای فلامنت
فلامنت معروف ترین پارچه پشت پرده ای می باشد. فلامنت در رنگ های بسیاری مانند سفید، شیری و نباتی وجود دارد. پارچه پشت پرده ای تولید شده از پنبه باعث محافظت در برابر آفتاب و ظاهری لوکس می شود. همچنین پارچه آستری باعث می شود که پرده ها به زیبایی دیده شوند. برای خرید پارچه پشت پرده ای با در ارتباط باشید.

بهترین پارچه پشت پرده ای چیست؟


پارچه پشت پرده ای ساتن
ساتن الیاف محکمی را دارا می باشد که به راحتی چروک نمی شود. پارچه پشت پرده ای تولید شده از ساتن بسیار مقرون به صرفه است و کاملاً با پارچه های پرده سبک وزن مناسب است. پارچه پشت پرده ای ساتن می توانند در برابر رنگ پریدگی ناشی از نور خورشید مقاومت کنند. همچنین ساتن به دلیل داشتن سطح براق دارای محبوبیت بیشماری می باشد. به همین دلیل فروش پارچه  پشت پرده ای ساتن بسیار زیاد است.

بهترین پارچه پشت پرده ای چیست؟


پارچه پشت پرده ای تابیده مات
پارچه آستری تابیده مات از پلی استر و پنبه تولید می شود. این پارچه به گونه ای تولید شده است که بهترین الیاف را ایجاد می کند. در مقایسه با الیاف مصنوعی، پنبه در برابر حرارت مقاومت بهتری دارد.
پارچه پشت پرده ای تابیده مات معمولاً برای پرده ای سبک وزن مانند فویل استفاده می شود. اغلب، آنها در رنگ های سفید و نباتی عرضه می شوند، اما رنگ های مختلفی نیز برای آن موجود است. این آستری به پرده کمک می کند تا محافظت خوبی از آن داشته باشد. همچنین، پارچه پشت پرده ای تابیده مات سبب حفظ حریم خصوصی می شود و مقاومت بسیار خوبی در برابر نور خورشید دارد. همچنین پارچه پشت پرده ای تابیده مات نیز برای حفظ حریم خصوصی ایده آل می باشد.

بهترین پارچه پشت پرده ای چیست؟


پارچه پشت پرده ای تابیده براق
این آستری از پلی استر، ترکیب پنبه و روکش نرمی تولید شده است. اگر پرده‌های شما وزن متوسط ​​تا سنگینی دارند، پارچه تابیده براق انتخاب مناسبی است. در برابر چروک شدن مقاوم است و در ۳ متر عرضه می شود.
این پارچه به راحتی تمیز می شود. می توانید خودتان آن را به صورت دستی بشویید یا خشک شویی کنید. خرید پارچه پشت پرده ای تابیده براق از جنس نخ حس مثبتی را به وجود می آورد. برای خرید عمده پارچه پشت پرده ای تابیده براق با ما در ارتباط باشید.

فروش پارچه پشت پرده ای تابیده براق
پارچه پشت پرده ای رنگ و طرح زیبایی برای پرده های شما به وجود می آورد. خرید پارچه پشت پرده ای تابیده براق باعث می شود که پرده ها دوام بیشتری داشته باشند زیرا پارچه پشت پرده ای به عنوان محافظت بیشتر در برابر گرد و غبار و نور خورشید عمل می کنند. ما به شما توصیه می کنیم از پارچه تولید شده از پنبه خالص، پلی استر یا ترکیبی از این دو برای پرده خود استفاده کنید. برای خرید پارچه پشت پرده ای تابیده براق به فروشگاه پارچه مراجعه کنید.
پارچه پشت پرده ای که در خانه استفاده می شود برای مقاومت در برابر لکه ها، دفع آب و جلوگیری از عبور اشعه UV طراحی شده است. اگر به دنبال پارچه پشت پرده ای برای موسسات تجاری هستید، به یک آستر مقاوم در برابر آتش و مطابق با کد آتش نشانی نیاز دارید.

پارچه پشت پرده ای تابیده براق شیری
قبل از خرید پارچه پشت پرده ای، مطمئن شوید که این پارچه با محل کار شما مطابقت دارد. به این طریق مطمئن می شوید که پرده هایتان را به درستی خریداری نموده اید. همچنین به دستورالعمل های تمیز کردن پارچه پرده ای توجه داشته باشید. پارچه پشت پرده ای باید تمیز شود. برای اطلاع از قیمت عمده پارچه پشت پرده ای با ما در تماس باشید.

فروشگاه جهان پارچه
در فروشگاه اینترنی  جهان پارچه، ما خوشحالیم که انتخاب عالی از پارچه پشت پرده ای ارائه می دهیم. ما تعداد زیادی پارچه پشت پرده ای داریم که مطابق با نیاز شما می باشد، بنابراین برای خرید پارچه پشت پرده ای تابیده براق به فروشگاه آنلاین جهان پارچه مراجعه کنید.
نویسنده: جهان پارچه
ارسال کننده:
لغات کلیدی:  جهان پارچه , پارچه پشت پرده ای فلامنت , پارچه پشت پرده ای ساتن , پارچه پشت پرده ای تابیده مات , پارچه پشت پرده ای تابیده براق , پارچه پشت پرده ای تابیده براق شیری , فروشگاه جهان پارچه
مقالات جدید


جهت تماس با ما و سفارش محصول و یا داشتن هرگونه سوالی در خصوص مطالب و محصولات با شماره های زیر تماس بگیرید:

ارتباط با مدیریت فروش: 09131074397 _ 03132283846 (5 خط )

شهرک صنعتی جی

آدرس ایمیل: JahanParche@gmail.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهان پارچه می باشد..