انواع منسوجات و پارچه بیمارستانی
- پارچه تترون
- پارچه ترگال ساده
- پارچه ترگال کجراه
- پارچه فلامنت فلامنت
- پارچه فلامنت پنبه
- پارچه های پرده ای
- پارچه اس ام اس sms
- پارچه های ملحفه ای
- پارچه برزنت بیمارستانی
- پارچه اسپان باند یا بی بافت
- پارچه ویسکوز ویسکوز ساده و طرحدار
  مشخصات کیفی پارچه بیمارستانی چیست؟

همان طور که می دانیم بیمارستان محیطی دارد که باید عاری از هر نوع ویروس و میکروبی باشد و این امر باید به صورت مرتب مدیریت شود. به علت رعایت بهداشت باید پارچه های مورد مصرف در بیمارستان یا یکبار مصرف باشد و یا به صورت مداوم مورد شست و شو و نظافت قرار گیرد. بدین جهت برای این نهاد باید به صورت تخصصى پارچه ای تولید و تکمیل شود که در برابر انواع مواد ضد عفونی کننده و شوینده به خصوص مایع اب ژاول مقاوم شود تا هم کیفیت بافت تغییر نکند و هم از همه مهمتر خللی در رنگ ثابت پارچه ایجاد نشود. در بازار فروش، کسبه، صاحبان کارخانه ها و مشتری ها این نوع کیفیت رنگرزی را ضد اب ژاول یا ضد اب ژاولی می خوانند که منظور ثابت بودن رنگ پارچه است.
مبحث بعدی مربوط به کیفیت و لطافت بافت پارچه و گرماژ ان می شود. از ان جا که پارچه تماس مستقیم با پوست فرد دارد باید در بافت پارچه های بیمارستانی از مرغوب ترین الیاف بهداشتی استفاده شود تا ضد حساسیت و مناسب با هر نوع پوستی باشد. البسه پزشکی به خصوص لباس بیمار باید وزن سبک داشته باشد تا حتی سالمندان نیز در ان احساس راحتی کنند البته باید به این نکته توجه داشت که منظور از گرماژ سبک، وزن استاندارد تعریف شده است و پارچه نباید هرگز بدن نما باشد!


  منظور از وزن پارچه چیست؟

هر نوع پارچه ای در یک عرض یا چندین عرض تولید می شود. وزن پارچه که به ان به عنوان گرماژ پارچه نیز یاد می کنند این گونه حساب می شود که یک متر از طول پارچه در عرض ان را میزان می کنند. برای مثال وقتی می شنوید وزن تترون با عرض ١۵٠ سانتى متر ١٧٠ گرم است یعنی یک متر در یک متر و نیم ان این وزن را دارد. گرماژ یا وزن مربوط به تراکم بافت پارچه می باشد و هرچه وزن بالاتر باشد حاکی از تراکم بافت بیشتر است.

  رنگ مورد علاقه مراکز درمانی و درمانگاه ها

آبی اسمانی، صورتی، سفید و لیمویی و سبز مغز پسته ای و سبز پر رنگ مشهور به سبز بیمارستانی از محبوب ترین رنگ های نهاد های پزشکی است که البته رنگ های دیگری از پارچه نیز با توجه به سیاست گزاری مدیریت بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد. در اکثر موارد به خصوص بیمارستان های دولتی، لباس فرم بیماران مرد با رنگ آبی و لباس بیمار های خانم با رنگ صورتی تهیه و دوخت می شود. در صورتی که پارچه تترون برای لباس بیمار انتخاب شود وزن های ۱۶۰ و ۱۷۰ و ۱۷۵ و ۱۸۰ گرم در عرض ۱۵۰ cm از بهتربن گزینه های پیشنهادی هستند.

  پارچه های بیمارستانی جهان پارچه

اسپان باند بیمارستانی
قیمت:  تومان
فروش ویژه:  تومان


پارچه بیمارستانی گل دار
قیمت:  تومان
فروش ویژه:  تومان


پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
قیمت:  تومان
فروش ویژه:  تومان


پارچه فیلامنت بیمارستانی
قیمت:  تومان
فروش ویژه:  تومان


پارچه بیمارستانی پلی استر ویسکوز
قیمت:  تومان
فروش ویژه:  تومان


پارچه بیمارستانی زنبوری
قیمت:  تومان
فروش ویژه:  تومان

پارچه بیمارستانی

خرید اینترنتی پارچه بیمارستانی

قیمت پارچه بیمارستانی

فروش پارچه بیمارستانی

خرید پارچه بیمارستانی

بیمارستانی

اسپان باند بیمارستانی

خرید پارچه بیمارستانی عمده

خرید پارچه بیمارستانی ارزان

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

پارچه فیلامنت بیمارستانی

پارچه بیمارستانی زنبوری

پارچه بیمارستانی پلی استر ویسکوز

خرید پارچه عمده
پارچه , خرید پارچه , قیمت پارچه , خرید پارچه ارزان , خرید پارچه عمده , جهان پارچه پارچه , خرید پارچه , قیمت پارچه , خرید پارچه ارزان , خرید پارچه عمده , جهان پارچه پارچه ملحفه ای ، پارچه ارزان ، جهان پارچه ، کالای خواب، مانتویی ، لباس ، کاور مبل ، پرده ای و پشت پرده ای انواع تترون ، اسپان باند ، فلامنت فلامنت ، لباس نظامی ، پارچه ساتن ، پارچه ترمه ، ترمه، انواع تور پارچه , خرید پارچه , قیمت پارچه , خرید پارچه ارزان , خرید پارچه عمده , جهان پارچه پارچه , خرید پارچه , قیمت پارچه , خرید پارچه ارزان , خرید پارچه عمده , جهان پارچه پارچه ملحفه ای ، پارچه ارزان ، جهان پارچه ، کالای خواب، مانتویی ، لباس ، کاور مبل ، پرده ای و پشت پرده ای انواع تترون ، اسپان باند ، فلامنت فلامنت ، لباس نظامی ، پارچه ساتن ، پارچه ترمه ، ترمه، انواع تور خرید پارچه بیمارستانی ، پارچه بیمارستانی ، خرید پارچه تترون ، بیمارستانی ، خرید کجراه و ترگال ، اسپان باند ، خرید پارچه تترون ، خرید پارچه مبلی ، خرید پارچه بیمارستانی

جهت تماس با ما و سفارش محصول و یا داشتن هرگونه سوالی در خصوص مطالب و محصولات با شماره های زیر تماس بگیرید:

ارتباط با مدیریت فروش: 09131074397 _ 03132283846 (5 خط )

شهرک صنعتی جی

آدرس ایمیل: JahanParche@gmail.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهان پارچه می باشد..